FOTOKOPİ MAKİNASI&YAZICI KİRALAMA


Fotokopi Makinası ve Yazıcı Kiralama | Sentez Ofis SistemleriEtkinliklerde veya beklenmedik ihtiyaçlarda günlük/haftalık/aylık veya daha uzun süreli kiralık fotokopi makinası ve yazıcı hizmetimiz mevcuttur.

Sentez Ofis Sistemleri ihtiyacınızı karşılayacak KYOCERA marka fotokopi makinası ve lazer yazıcı ürünlerini en uygun kiralama fiyatları ile ülke geneline yayılmış bayi ağı vasıtası ile Türkiye'nin her yerinde en kısa sürede kullanıma sunmaya hazırdır.

Sayfabaşı Anlaşma sözleşmesi kapsamında Sentez Ofis Sistemleri'tan uzun dönemli siyah beyaz ya da renkli fotokopi makinesi, lazer yazıcı kiralama hizmeti satın alan Türkiye'nin tanınmış firmalarının iş akışlarını nasıl hızlandırıp, kiralık yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi cihazları ile maliyetlerini %40'a varan oranda nasıl azaltıp avantaj sağladıklarını başarı öyküleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Dokümantasyon İhtiyaç Analizi yaparak şirketinize özel belirleyeceğimiz, fotokopi makinası ve lazer yazıcı kiralama fiyatları için hemen Sentez Ofis Sistemleri ile iletişim kurun.