HAKKIMIZDA


Hakkımızda | Sentez Ofis Sistemleri

Sentez Ofis Sistemleri 1994 yılında bölgemizde Kocaeli bölge müdürlüğü olarak hizmete başlamıştır. Fakat daha sonra bayileşme programı çerçevesinde 1999 Nisan ayı itibarı ile Sentez Ofis Sistemleri, Kocaeli bölgesinde yetkili bayi olarak hizmete başlamıştır.

Güleryüzlü ve özverili personeli ile sizlere yardımcı olan Sentez, bölgesinin önde gelen doküman yönetimi çözümlerini sunarken, %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri ile de Kocaeli genelinde hizmetinizdedir.Uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC’nin raporlarına göre, Kyocera ürünleri Türkiye fotokopi pazarının liderdir.

Sentez, ürün portföyünde bulunan Dijital Fotokopi, Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopi, Geniş Format Yazıcı, Doküman Üretim Sistemleri, Dijital Renkli Baskı Makinası, Lazer Yazıcı ve Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği arttıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır.

1959 yılında Japonya’nın Kyoto şehrinde kurulan Kyocera (Kyoto Ceramics) şirketler grubu yüksek teknolojili seramik, elektronik parçalar, güneş enerjili sistemler, dokümantasyon sistemleri konusunda dünyanın önde gelen üreticilerindendir. 219 grup şirketi ve 59.500 çalışanı bulunan Kyocera, Fortune 500 şirketleri arasında yer almaktadır. Kyocera?nın temel felsefesi doğayı koruyan, yaşam kalitesini arttıran ürünler geliştirmektir.

Kyocera dokümantasyon ürünlerinin temelini oluşturan ECOSYS konsepti Ekonomi, Ekoloji ve Sistem kavramlarına dayanmaktadır. Uzun ömürlü parçalara sahip olan ECOSYS cihazlar bakım, yönetim ve sarf maliyetlerini içeren toplam sahip olma maliyetini minimuma indirirken, maksimum verim, dayanıklılık ve çevre koruması sağlamak üzere tasarlanmıştır.